Cotton Expert

Türkiye İçin Pamuk Zamanı !

HAKKINDA


-Bu blog site sadece , Pamuk piyasa bilgilerinin güncel izlenebilmesi amacıyla; Tekstil içerikli fiyat, haber ,detay ve teknik bilgileri  kaynak belirterek bir araya toplayıp Tekstil ve Tarım Sektöründe çalışanların aradıkları konulara kolaylıkla güncel olarak ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla ve ”Hiç bir şekilde Ticari kazanç  sağlamamak üzere hazırlanmıştır.

-Fiyat verileri serbest piyasa ve borsalarda ağırlıklı olarak oluşan, kesinliği olmayan güncel bilgilere göre siteye aktarılmaktadır. Daha kesin bilgiler için ilgili Ticaret Borsalarından iletişim kurabilirsiniz.

-Yöreniz güncel  bilgiler için siteye bildirimde bulunarak yardımcı olabilirsiniz.

-Site verilerinde herhangi bir hata eksiklik yada yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, siteye bildirimde (uyarı) bulunabilirsiniz.

-Sitede yayınlanmak üzere yapılan görüş ve yorumlarda; Rumuz isim ve geçersiz e-mail  ile yapılan yorumlar yayınlanmayabilir.

-Sitede kişisel yada kurumsal her türlü yapılan özel bildirim gizli tutulmaktadır.

-Site; pamuk, tekstil içerikli haber ve makale tarzı editörlük yapmak isteyenlere açıktır.

– Site hiç bir şekilde Ticari kazanç  sağlamamak üzere hazırlanmış, olup sadece bilgilendirme amaçlıdır.

– Bu site, tümüyle karşılıksız hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede sitede özel reklam yer almamasına rağmen çeşitli ”Google Adsense” reklam içerikleri vb. varsada kesinlikle bu siteyle bir ilgisinin olmadığının bilinmesi gerekir.

 

Kullanım Şartları ve Gizlilik


1- Bu siteyi her yaştan kişi veya kişiler T.C. kanunlarına uygun şekilde kullanabilir.

– Kullanıcı ve Okuyucu Yorumları

2- Yazılara yapılan yorumlardan sahipleri sorumludur. Hiçbir şekilde Site sahibi sorumlu tutulamaz.

3- Yorumlar; Türkçe’ye uygun, anlaşılabilir, hakaret içermeyen ve hiçbir şahsa ve kuruma saldırmayan türden olmalıdır. Aksi yorumlar kabul edilmez.

– Yazı sahipleri

4- Altında kaynak belirtilmeyen yazılar site sahibine aittir. Bu yazılar her türlü kopyalanabilir, ancak altında alındığı sayfanın adresi kaynak olarak belirtilmelidir. Aksi takdirde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu‘ndaki* hükümler uygulanır.

5- Site yönetimine ait olmayan (altında kaynak belirtilen) yazılar, sahiplerine aittir. Sitede yayınlanması istenmiyorsa İletişim bölümünden bildirilmelidir. Hemen silinir.

– Sözleşmenin uygulanması.

– Uyarı

6- Site , güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır. Web sitedeki bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Bu sebeple, okuyucuların; bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlardaki sorumluluk kendilerine aittir. Sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğünün garantisi verilmemektedir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sebebiyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı https://kadirbolukbasi.wordpress.com (Cotton Expert) blog web site hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İş bu sözleşmedeki maddeleri siteyi kullanan herkes kabul etmiş sayılır ve Site bu sözleşmede değişliklik yapma hakkı saklıdır. Bu sebeple bu sözleşmeyi takip etmeniz gerekir. “Ben bilmiyordum, görmedim.” gibi bir beyanat kabul edilemez.

Reklamlar
 
%d blogcu bunu beğendi: